SŁODKI BAREK NA WESELU - JAK PRZYGOTOWAĆ GO SAMODZIELNIE?

Słodko barek, czyli znany nam wszystkim candy bar to atrakcja weselna, która przybyła do nas zza oceanu. Moda na taką atrakcję panuje od kilku lat, a zainteresowanie nią ciągle rośnie. Organizacja miejsca, w którym będziemy serwować słodkie przekąski naszym gościom to nie lada wyzwanie. Obecnie powstaje coraz więcej firm, które w swojej ofercie mają przygotowanie candy baru na wesele. Cena takich usług w stosunku do ilości rzeczy będących w ofercie bardzo często jest wygórowana. Czy powinniśmy w takiej sytuacji zrezygnować ze słodkiego barku? Oczywiście, że nie! Organizacja candy baru na weselu nie jest wcale trudna i kosztowna. Trzeba jednak wiedzieć jak się za to odpowiednio zabrać. W tym artykule powiemy Wam jak to zrobić i osiągnąć zachwycający efekt!

Specjalnie dla was przygotowaliśmy kilka propozycji rożnych candy barów i rozłożymy je na pojedyncze części. Pokażemy, jakie produkty musicie mieć aby wasz słodki barek był nie tylko miejscem gdzie można coś zjeść. Będzie to także imponująca dekoracja weselna.


I. Pastelowe LOVEhttp://www.slubnezakupy.pl/Pastelowe kolory obecnie wiodą prym w dekoracjach weselnych i organizacji słodkiego barku. Wszystko za sprawa kolorów roku 2016, które wybrał Instytut Pantone. Aby urządzić candy bar w takim stylu niezbędne będą:

II. Candy bar w stylu eko


www.annaisbridal.pl


Słodki barek w ekologicznym stylu to przede wszystkim produkty i dekoracje weselne łatwo degradowane. Sprawdzą się tutaj wszystkie elementy z naturalnych materiałów takich jak: papier czy drewno. Jeśli chcecie urządzić candy bar w takim stylu z pewnością przydadzą się Wam takie produkty jak:
III. Czerwone serca


http://www.kacikinspiracjislubnych.pl/

Aranżacja słodkiego bufetu z czerwonymi sercami to propozycja dla bardziej odważnych osób. Czerwień kojarzona z miłością doskonale sprawdzi się na każdym przyjęciu weselnym. Do takiej stylizacji przydadzą się:IV. Elegancka biel


http://wedding-dream.org/candy-bar-na-svadbe/

Candy bar w takim wydaniu jest niezwykle stylowy i śmiało można wykorzystać go na każdym weselu. Biel to niezwykle wdzięczny kolor, który bardzo efektownie prezentuje się w tego typu dekoracjach. Dzięki swej neutralności i świeżości Wasze smakołyki będą wyglądać zachęcająco. Do takiej aranżacji potrzebne będzie:V. Cukierkowe szaleństwo


http://houstonweddingblog.com/

Słodki bufet to nie tylko babeczki. W candy barze możemy umieścić dosłownie wszystko. Aby oszczędzić sobie (i innym ;p ) czasu na przygotowywanie różnego rodzaju wypieków możemy umieścić w nim gotowe słodycze takie jak różne cukierki, draże czy czekoladki. Aby wiadomo było co znajduje się w pojemnikach należy je podpisać. W tej aranżacji weselnej postawiono na tabliczki kredowe, które z powodzeniem mogą zostać tutaj wykorzystane. Dekoracje słodkiego barku w tym przypadku zostały tutaj praktycznie pominięte, ponieważ kolorowe i słodkie kamyczki doskonale je zastępują. Do tej stylizacji potrzebne będą:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz